Укр

про ⭐

⭐ — це дитячі ювелірні подарунки, створені, щоб передавати любов.

Даруючи таку прикрасу, ви ніби кажете:  “У ній я завжди поруч з тобою, моя принцеса”. Ми робимо прикраси спеціально для дітей: вони гіпоалергенні та абсолютно безпечні, а колекції розроблені так, щоб кожна дівчинка знайшла улюбленця. Діти ростуть, але через такі ювелірні подарунки, мамине тепло лишається з ними надовго.

 

Краса у серці 

Наші прикраси — це перш за все краса дитячого світу: улюблені персонажі, фантастичні та справжні друзі, принцеси і лялечки, квіти і улюблені штучки, і навіть великі цілі, втілені у якісному сріблі чи золоті. Тож не дивно, що кожна прикраса стає символом: маминої любові і підтримки, захисту, удачі, дружби чи свободи самовираження. А ще — оберігом, другом і маленьким предметом гордості. 

 

Діти ростуть — тепло лишається

Дорогоцінний подарунок — це не сто перша пластикова іграшка, і не двадцята сукня, з якої дівчинка швидко виросте. Це коштовність, що радуватиме довго, і прикраса, яку дівчинка збереже на все життя — адже вона перша, дарована мамою, і завжди матиме особливий сенс. 

 

Спеціально для принцес 

Ми не віримо, в те що діти — це просто зменшені копії дорослих. Діти — окремі, унікальні (і часто значно кращі за дорослих) — а отже і зроблені для них речі мають враховувати їхні потреби. Тому ми не робимо “зменшених копій” дорослих прикрас — ми робимо прикраси спеціально для дітей. Вони розраховані за розмірами та пропорціями так, щоб гармонійно виглядати саме на маленьких вушках, ручках і шийках. Вони не обтяжують, не заважають, не ранять і готові до випробувань, що їх влаштує ваша маленька принцеса. І до всіх компліментів. 

 

Якість і безпека 

Прикрасі Umi зроблені з благородних металів — срібла 925 проби або золота, що не викликають подразнення дитячих вушок. Вони покриті родієм, щоб метали не потемніли. Кольорові елементи зроблені за допомогою полімерної емалі, що не тріскається і не осипається, як у дешевій біжутерії. У дизайні прикрас немає гострих кутів і малих зйомних деталей, які могли б нашкодити дитині. Усі застібки зроблені так, щоб хоч як би дитина не старалася — поранитись вона не могла. При цьому застібки легко знімаються і вдягаються, але достатньо міцні, щоб надійно тримати прикрасу на дитині. Якщо принцеса не захоче знімати прикрасу перед сном, можна не хвилюватись, нічого страшного не станеться — в наших прикрасах можна навіть спати. А на випадок якщо з прикрасою все ж таки щось станеться — вона зламається чи потемніє через якісь надзвичайні пригоди — у кожній коробочці є сертифікат на ремонт і чищення.

 

Подарунок з сюрпризом

Ми упакували прикраси так, щоб навіть саме паковання сподобалось дівчинці і вона могла користуватись ним і далі. Але це не все: до кожної прикраси ми додаємо набір наклейок, сертифікат якості, наш каталог, сертифікат на ремонт і чищення та ще один сертифікат — на цілий місяць мультиків. До того ж у деяких лінійках до паковання додаються ще маленькі приємності на кшталт брелоку чи перебивного татуювання.

 

Не тільки для маленьких принцес

Ми помітили, що десь глибоко в душі кожної матусі живе та маленька дівчинка, якою вона колись була. І цій дівчинці інколи дуже хочеться про себе нагадати. Тому наші прикраси купують собі навіть ті принцеси, що вже самі стали мамами: щоб згадати мрію, улюблену іграшку, тваринку чи просто побалувати свою внутрішню дитину. Ми також зробили спеціальну парну колекцію «Umi Мамина доця» — це прикраси, що можна носити разом: для матусі і донечки або старшої і молодшої сестрички — символ кохання, сестринства і безумовної підтримки.