Укр

доставка та оплата

Доставка 

Терміни доставки

Доставка по Києву здійснюється у термін до двох робочих днів.
Доставка товару по Україні здійснюється у термін до п’яти робочих днів.

Способи доставки

• у відділення компанії «Нова Пошта»;
• кур'єрською службою «Нова Пошта» за адресою.

Вартість послуги доставки не входить до вартості замовлення. Оплатити послугу доставки Ви зможете при отриманні замовлення. Тарифи та деталі отримання замовлення уточнюйте на сайті або у відділенні «Нової Пошти».

Звертаємо Вашу увагу!
Для отримання замовлення достатньо мати при собі номер експрес-накладної, оригінал паспорта громадянина України / закордонного паспорта чи телефон з номером, зазначеним в експрес-накладній.
Замовлення у відділенні «Нової Пошти» необхідно забрати протягом п’яти робочих днів днів з моменту його надходження до відділення. Після закінчення даного періоду замовлення буде повернуто. 

Оплата

Оплатити замовлення можна:
• післяплатою при отриманні замовлення у відділенні служби доставляння «Нової Пошти»;
• готівкою при отриманні товару у кур'єра служби «Нова Пошта»;
• картами «Visa» / «MasterCard».

Звертаємо Вашу увагу: при оплаті післяплатою (при відправленні товару компанією «Нова Пошта») послуга переказу грошей (вартість замовлення) може оплачуватися додатково.

Повернення та обмін

Ми завжди намагаємося, по можливості, йти назустріч нашим клієнтам. У разі, якщо після покупки дорогоцінного подарунка в нашому інтернет-магазині виріб не підійшов Вам за розміром, кольором, іншими характеристиками чи при виявленні браку — тоді ми розглядаємо можливість обміну / повернення протягом 14 календарних днів з моменту покупки.

Пам'ятайте! Повернення коштів здійснюється рппотягом 14 робочих днів тим самим способом, котрим була проведена оплата за товар (перерахування на платіжну картку, готівковий чи безготівковий розрахунок).

Детальніше за посиланням.