Укр

догляд

Всі вироби UMa&UMi виготовлені із високоякісних матеріалів: срібла 925° вкритого родієм (метал платинової групи), вставок із кольорової ювелірної емалі, перлин, кристалів Swarovski, фіанітів Swarovski Zirconia, дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів, яскравих та стійких до зношування ювелірних шнурів.

Срібло – м’який метал, схильний до появи легких подряпин на поверхні та невеликій деформаціі штифтів (можливість погнути) у сережках під час носіння.

Прикраси для дітей – це не іграшка до них варто ставитись бережливо та щоб вони якомога довше радували своїх маленьких власниць радимо дотримуватись рекомендацій по догляду.

 

Догляд за срібними виробами

1. Зберігайте кожну прикрасу окремо в спеціальній коробочці мішечку або скриньці для прикрас.

2. Знімайте прикраси перед:

 • сном;
 • заняттям будь-яким видом спорту;
 • відвідуванням SPA (сауни, бані, солярій, масаж, косметологічні процедури;
 • будь-яким прибиранням та доглядом за домашніми рослинами;
 • купанням (ванна, басейн, водойми).

3. Використовуйте косметику або парфуми перед тим як надіти прикраси. Хімічні речовини та ефірні масла, що в них містяться роблять метали більш тьмяними та можуть зашкодити ювелірним та декоративним вставкам.

4. Не допускайте сильного тертя та механічних пошкоджень в виробах із родієвим покриттям, так як захисно-декоративний шар може стертись.

5. Уникайте:

 • ударів та падінь. Ці дії можуть деформувати виріб, спровокувати відколи та тріщини;
 • взаємодії з речовинами які містять хлор, йод, марганцовку, ртуть та сіру, так як це може стати причиною утворення п’ятен на поверхні дорогоцінного металу;
 • попадання прямих сонячних променів на вироби з емаллю та кольоровими каменями. Інакше вставки можуть потьмяніти або навіть потріскатись;
 • впливу відкритого вогню, високих та низьких температур на вироби, ультрафіолетового, ренгенівського та радіоактивного випромінювання.

6. Виключіть:

 • взаємодію з лужними та кислотними речовинами (агресивні миючі засоби та пральні порошки);
 • контакт з барвниками та розчинниками (рідина для зняття лаку), пятновивідники та відбілювачі);
 • взаємодію з лужними та кислотними речовинами (агресивні миючі засоби та пральні порошки);
 • контакт з барвниками та розчинниками (рідина для зняття лаку), пятновивідники та відбілювачі).

7. Для зберігання прикрас оберіть сухе та темне місце подалі від батарей або обігрівачів, щоб срібні поверхні не втратили свій блиск.

8. Придбайте скриньку для прикрас, в якій є декілька відділень, щоб зберігати прикраси окремо один від одної (подряпини та інші дефекти з’являються, якщо прикраси лежать разом). В крайньому випадку помістіть прикраси в спеціальні мішечки (органза, замша) або пакетики з поліетилену.

9. Не можна тримати срібло в паперових, картонних або дерев’яних коробочках, так як упаковка такого типу провокує почорніння.

 

Догляд за срібними виробами з ювелірною емаллю

1. Мінімізуйте контакт срібних виробів із водою, особливо з гарячою

2. Будь-ласка, не використовуйте для чистки порошки та будь які засоби з жорсткими частинками, вони здатні подряпати метал, а емаль втратить свій початковий вигляд

Як краще доглядати:
 1. Робите мильний розчин
 2. Чистите прикрасу в ньому
 3. Ополіскуєте у прохолодній воді та насухо витираєте серветкою з м’якої тканини (мікрофібра, замш, фланель). Феном не сушити!
 4. Вуаля, прикраси чисті та блискучі.

Прості звички доглядати за прикрасами дозволять якомога довше радувати своїх маленьких власниць.