Щастя складається з дрібниць

Щастя складається з дрібниць

Щастя складається з дрібниць
«Готове рішення дорогоцінного подарунка» - прекрасний спосіб показати дитині свою любов і заощадити свій час.

Наше життя починає грати абсолютно новими фарбами після народження малюка. Ще вчора ти був відповідальний тільки за себе, а сьогодні від тебе залежить маленька, крихітна, але така дорогоцінна людинка. Найважливіше, що є в світі! Хочеться запам'ятати кожну мить її життя. Адже для дітей та їх батьків все має особливий сенс: народження, хрещення, перший крок, перше слово, перший зубок, перший клас, перше кохання ... Діти так швидко ростуть, а спогади про приємні моменти життя потроху тьмяніють. Але коли погляд падає на певну річ, пов'язану з прекрасною миттю, вони знову оживають.

Скарбниця спогадів зберігає не тільки яскраві образи, але також їх не менш яскраві матеріальні втілення. Адже кожний дорогий серцю спогад можна підкреслити коштовною річчю. Наприклад, ювелірним виробом. Це того варто!
Раніше придбання прикраси для дитини можна було віднести до надзавдання. Оскільки особливого вибору не було, на пошуки йшла сила-силенна часу. На щастя, сьогодні є готове рішення від бренду дорогоцінних подарунків UMa & UMi. Унікальні подарунки з історією для дитини і дорослого, зібрані в один комплексний набір.

долл 280х280.png

Любите свою крихітку? Звичайно! Тоді даруйте їй UMa & UMi!

Цей подарунок однозначно сподобається вашій дитині і точно не загубиться серед купи обридлих іграшок.

Адже крім дорогоцінної прикраси - першого і справжнього скарбу дитини (а хто з малюків про нього не мріє? - давайте себе згадаємо!) - в ньому маса цікавих штучок та інших яскравих подарунків:

 • сертифікат MEGOGO на місяць безкоштовного перегляду улюблених мультиків для маленьких «мультикоманів»;
 • набір яскравих наклейок з героями колекцій бренду;
 • ексклюзивна листівка, якою можна милуватися як витвором мистецтва;
 • казка «Історія UMa & UMi» - для тих, хто і дня не може прожити без пригод;
 • чарівний каталог DOLLS - для маленьких принцес.
 • А також безліч інших, не менш чарівних речей. Всього сім готових подарунків в одному.

  dolls.png

  UMa & UMi - це серія яскравих, оригінальних колекцій дорогоцінних виробів. Сережки, браслети, кольє, шпильки - представлені в двох концептуальних напрямах. Колекції з емаллю «Казкові історії» (лінійки: «Казкові герої», «Маленька принцеса», FLEUR), DOLLS, «Зоряні ведмедики» (лінійки: «Зоряні ведмедики», «Милі лапки») - надзвичайно яскраві і мають оригінальне виконання. Вони безумовно сподобаються вашій крихітці, адже тепер герої улюблених казок і мультиків стануть ближчими!

  Колекція Family LOOK - «Мама і я» (лінійки: Shining Love, mini Me» розроблена спеціально для її величності королеви-мами і її високості принцеси-доньки. Це парні, однакові прикраси «дорослого» і «дитячого» розмірів. Хто може бути ближче, ніж мати і дочка?

  флер лол.png

  Всі прикраси UMa & UMi виконані з високопробного срібла і покриті тонким шаром родію - дорогоцінного металу платинової групи. Це не тільки покращує зовнішній вигляд виробу, надаючи йому загадковий місячний блиск, але і наділяє його захисними властивостями, не залишаючи жодних шансів для алергії.

  Кажуть, щастя складається з дрібниць: освіжаючого подуву вітру в літню спеку, ранкової чашечки ароматної кави, посмішка дитини, що світиться від радості, отримавши бажаний подарунок.

  Ідейними натхненниками бренду завжди були і будуть діти. Ювелірні вироби UMa & UMi втілюють в собі фантазії, мрії і заповітні бажання дітей на різних етапах їхнього дорослішання - від немовляти до підлітка. Ставши дорогоцінними подарунками найближчим вам людям, вони будуть нагадувати про важливі і найприємніші епізоди вашого життя і ще більше згуртують вашу сім'ю.

  Без имени-1.png

  UMa & UMi jewelry gifts - це подарунки, які зберігають традиції кожного дому, створюючи неповторну сімейну колекцію особливих моментів.