UMa & UMi - початок історії

UMa & UMi - початок історії

UMa & UMi - початок історії

UMa & UMi  - це бренд дорогоцінних подарунків до найважливіших і пам'ятних подій в житті дітей та їхніх батьків. Наші вироби розробляються в якості універсального подарунка і довгі роки нагадуватимуть про найщасливіші події в житті батьків і дітей. 

У колекціях від UMa & UMi ви знайдете прикраси, які стануть особливим подарунком до будь-якого свята або сімейного торжества. На нашому сайті ви побачите яскраві та оригінальні браслети зі срібла на нейлоновому шнурі, витончені срібні кулони, а також милі сережки-пусети, які не залишать вас байдужими. Прикраси з перших колекцій нашого бренду («Зоряні ведмедики», «Наші секретики», «Маленька принцеса» і «Казкові герої») зроблені за оригінальними дизайнерськими ескізами, до розробки яких ми залучали провідних майстрів. Це не просто прикраси, а яскраві, стильні та оригінальні подарунки, що дарують посмішку, радісні і щасливі емоції.

umaumi_1.png

Переглянувши каталог товарів у нас на сайті, ви знайдете фотографії і докладні характеристики всіх виробів. Більшість прикрас йдуть в комплекті, а це відмінна можливість порадувати свою доньку відразу декількома подарунками. Скажімо, до витонченого і ніжному браслету ручної роботи «Метелик» можна підібрати такий же красивий кулон на срібному ланцюжку. А з милим срібним кулоном у формі Панди буде відмінно поєднуватися не тільки плетений браслет, але і сережки пусети з цього комплекту.

Всі прикраси від бренду UMa & UMi йдуть в комплекті з оригінальною листівкою, на якій можна написати зворушливе побажання в честь свята. Крім того, ми пропонуємо ще й стильну упаковку високої якості, яка не тільки захищає виріб від пошкоджень, а й разом з прикрасою утворює неповторний подаруноковий комплект.
умауми упаковка.png
Сайт UMa & UMi - це не тільки пам'ятні дитячі подарунки, а й багато корисної та цікавої інформації, без якої ми теж не могли вас залишити. У розділі «Журнал» ви знайдете останні новини не лише про нас і світові тенденції, але й просто надихнетеся статтями про подарунки і дітей, а також сподіваємося, отримаєте корисні поради в різних суміжних питаннях.