Сертифікат якості

Сертифікат якості

Вітаємо, в ваших руках чарівна прикраса UMa & UMi Jewelry Gifts
А кожна прикраса від UMa & UMi - це маленька історія любові та ніжності.
Цей хвилюючий момент, коли вона розв’язує магічну стрічку, відкриває коробочку і її оченята наповнюються щастям, вона кидається вам на шию з обіймами та поцілунками.
За цей момент можна віддати, мабуть, все 

Знаючи це ми ставимось до виготовлення прикрас з особливою турботою та відповідальністю. А для забезпечення максимального блиску та захисту від подряпин всі вироби виготовлені зі срібла та покриті родієм.
Художнім образом та емблемою бренду UMa & UMi стали Зоряні Ведмежата: мама UMa та її донька UMi (абревіатура Великої та Малої Ведмедиці). Дизайнери ретельно працюють над кожною колекцією, щоб подарувати можливість закарбувати у пам’яті найважливіші миті життя дітей, та батьків.

UMa & UMi – це готовий подарунковий комплект тому що, крім прикраси ви отримуєте:

  • набір наліпок;

  • листівку, що залишається тільки підписати;

  • подарункові коробочку та пакунок;

  • сертифікат якості та гарантію;

  • місяць безкоштовних мультиків від MEGOGO.


ГАРАНТІЙНІ УМОВИ


Цей сертифікат підтверджує достовірність характеристик і гарантій якості виробів зі срібла 925° *, вкритих тонким шаром родію (благородний метал платинової групи), який надає поверхні блиску, і знижує ризик виникнення алергічних реакцій. Покриття використовують для захисту поверхні виробів. Виробник гарантує якість прикрас та їх відповідність вимогам чинного законодавства України, та надає гарантію на таких засадах:
амлопищооипжам.png 
*Гарантія розповсюджується на вироби неналежної якості.
  Гарантiя не дiє:
- За наявності механічних пошкоджень;
- У разі пошкодження виробу під впливом хімічних речовин, високих температур або ультразвуку;
- За наявності дефектів, спричинених неналежною експлуатацією (порушення правил догляду за ювелірними виробами тощо);
- У випадку несвоєчасного виявлення несприятливої реакції організму   на властивості дорогоцінного металу чи вставки.
Увага!
Зберігайте бірку зі штрихкодом та характеристиками прикраси, а також товарний чек протягом гарантійного періоду - без їх наявності гарантія на виріб не розповсюджується.

Виробник: ТОВ "УМА ЕНД УМІ".
Юридична адреса: 08150, Київська область, Києво-Святошинський район, м. Боярка, вул. Матросова, 11
З питань гарантії звертайтесь до фірмової точки продажу:
м. Київ, пр-т Генерала Ватутіна 2Т, та за телефоном: +38 098 300 23 23.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ
ЗА ДОРОГОЦІННИМИ ПОДАРУНКАМИ UMA & UMI

Дорогоцінні подарунки UMa & UMi створюються з любов’ю та турботою і для того, щоб вони якомога довше зберігали красу та блиск, необхідно дотримуватися рекомендацій по догляду за ювелірними виробами.

Зберiгання
Щоб запобігти виникненню подряпин і пошкоджень, зберігайте прикраси в оригінальній скриньці UMa & UMi або іншій скриньці для прикрас та не забудьте покласти до ювелірного мішечку, щоб вироби не контактували одне з одним.

Несприятливий вплив
Несприятливий вплив на дорогоцiннi метали зумовлюють: йод, хлор, сіль, ртуть , мідь, піт, кислотно-лужне середовище людини.
Емаль може пошкодитись під впливом прямих сонячних променів, температурних коливань, від механічних пошкоджень, падінь, та при контакті з хімічними речовинами.
Шкiряний шнурок рекомендовано берегти від контакту з водою, ацетоном, кислотами, високих температур, впливу прямих сонячних променів. Під час експлуатації ювелiрного шнурка уникайте контакту із гострими предметами які можуть утворити зачіпки на ньому та спричинити його розрив.

Догляд
Рекомендовано знімати ювелірні прикраси UMa & UMi під час занять спортом та перед контактом із водою. Запобігайте контакту виробу з косметикою, кремами та парфумами для попередження виникнення темних плям. Протирайте вироби сухою замшею або фланеллю.

Чищення
Для чищення та відновлення блиску срібних виробів UMa & UMi рекомендовано використовувати мильний розчин ( ½ склянки ) з додаванням нашатирного спирту ( 1 ч. л.). Видаліть залишки забруднень за допомогою м’якої зубної щітки, обмийте прикрасу водою та витріть насухо. Для видалення темних плям опустіть виріб у розчин з 1 ч. л. гіпосульфіту, розчиненого в склянці води.
Цi простi поради по догляду за дорогоцiнними подарунками UMa & UMi допоможуть вам насолоджуватися iх красою i вишуканiстю якомога довше.


Всю необхідну інформацію з радістю надамо за телефону: +38 098 300 23 23

З любов'ю, UMa & UMi Jewelry Gifts ❤