Ласкаво просимо на сайт UMa & UMi

Ласкаво просимо на сайт UMa & UMi

Ласкаво просимо на сайт UMa & UMi
Які приємні сюрпризи чекають наших клієнтів на сайті UMa & UMi? Ми постаралися, щоб ви знайшли тут не тільки дорогоцінний подарунок до важливої подію, але й отримали приємні емоції, за якими знову повернетеся на сторінки нашого сайту.

Дизайн виконаний в ніжних блакитних і м'ятних тонах, що не може не тішити око відвідувача. На головній сторінці ви побачите наші новинки і відразу можете підібрати подарунок для себе і вашої дитини з популярних товарів.

Щоб вам було простіше підібрати подарунок, скористайтеся спеціальним розділом. Налаштувавши потрібні фільтри, ви швидше і влучніше підберете оригінальний подарунок до дня народження чи будь-якого іншого свята.
 

IMG_7460.jpg

Більш детально почитати про те, що нас надихало на створення колекцій дитячих прикрас можна в розділах: МАМА І Я, КАЗКОВІ ІСТОРІЇ і ЗОРЯНІ ВЕДМЕДИКИ. Кожна колекція має свою історію і призначення. «Зоряні ведмедики» - наша перша колекція. Кожен ведмедик зроблений за унікальним дизайном, і як кожна дитина, особливий і непередбачуваний. Колекцію «Наші секретики» ми розробляли як парні прикраси для дівчаток і їх мам. У дитячих колекціях «Казкові історії» і «Маленька принцеса» ви знайдете яскраві і стильні прикраси, які стануть чудовим подарунком до будь-якої урочистості в житті вашої дитини.

У журналі можна почитати статті з корисними порадами та дізнаєтеся цікаві факти про дорогоцінні подарунки. А особливістю нашого сайту стануть захоплюючі казкові історії про пригоди зіркових ведмедиків, першу з яких ви вже можете почитати разом з вашою дитиною. Сподіваємося, ці історії стануть улюбленими казками ваших дітей, що надихатимуть їх на нові звершення.