Активація промокоду MEGOGO

Активація промокоду MEGOGO

Активація промокоду MEGOGO
Активація підписки «Мультик»:

Для SMART TV

Увійдіть в додаток MEGOGO на Smart TV. Зайдіть в «Профіль» в меню програми. Виберіть пункт «Використати промокод». Введіть код активації у відповідне поле. РЕКОМЕНДУЄМО для авторизації використовувати номер мобільного телефону для простої взаємодії з сервісом і службою підтримки.

Для мобільних пристроїв

Увійдіть в додаток MEGOGO. Авторизуйтесь або зареєструйтесь за допомогою мобільного телефону, електронної адреси або облікового запису соціальної мережі. Виберіть пункт «Використати промокод» або «Ввести промокод». Ведіть код активації у відповідне поле.

Для сайту MEGOGO

Зайдіть на сторінку MEGOGO. Авторизуйтесь або зареєструйтесь за допомогою електронної адреси або облікового запису в соціальній мережі. Ведіть код активації у відповідне поле. РЕКОМЕНДУЄМО заповнити поле «Номер мобільного телефону» в профілі для простої взаємодії з сервісом і службою підтримки.

Використовуйте один пароль, щоб дивитися MEGOGO на всіх ваших пристроях.

Дана послуга є підпискою, яка надає Користувачеві можливість доступу до перегляду певної кількості контенту, наданого Адміністратором, що розміщений на сайті megogo.net. Надання послуг регулюється Угодою, яке розміщене за посиланням megogo.net/rules. Послуга надається протягом терміну дії підписки, згідно з правилами, обмеженням і технічним вимогам, зазначеним в Угоді користувача.

Територія підключення / активації підписки: Україна. Період активації підписки 25.05.19 - 25.11.2019. Після закінчення цього періоду Адміністратор сайту має право деактивувати цю підписку. У разі виникнення будь-яких питань звертайтеся за адресою: support@megogo.net