Новий рік уже настав, що ж він нам підготував?

Новий рік уже настав, що ж він нам підготував?

Новий рік уже настав, що ж він нам підготував?

Багато людей побоюються високосного року із-за забобонів, кажуть, що відбувається багато неприємностей та ми не згодні і Мишка також. Давайте розбиратися що до чого. 
2020 - рік білої металевої Мишки, обіцяє бути насиченим приємними несподіванками. Білий колір несе в собі чистоту, добро і святковість, а от металом року стали срібло та платина.

2020 – рік можливостей.

Цього року всі можуть почати життя спочатку, ну може не з самого початку, але змінити пару розділів життя точно вдасться. Рік високосний проте Мишка рушить всі стереотипи, тож в цьому році не забороняють , а навпаки радять створювати сім’ю, планувати дітей, налагоджувати відносини, а також є можливість перевести дружбу і міцні любовні стосунки.
1200х180-клевера.jpg
 

Кар'єра в 2020-му

 Мишка життєрадісна та цілеспрямована, тож нам теж варто іти до своїх цілей та при цьому залишатись вірними собі. Зараз саме час, щоб звернути гори і добитись того, що давно хотіли.
Давайте спробуємо трошки змінити свій підхід до життя і пам’ятайте, що Мишка командний гравець, тож не бійтесь просити допомоги – друзі точно не відмовлять, і навіть прийде допомога звідти звідки ви її зовсім не чекали.

Як привернути до себе удачу?

Радимо придбати маленький талісман  - щось у вигляді Мишки або щурика, але важливо, щоб талісман був із металу.
Це може бути кулон, браслет чи сережки з мишками, доречі, спеціально до 2020 у нас є чудові срібні Мишки. Зазирнути в каталог.
1200х180-мышки (2).jpg

Оберіг для дому:

Передусім варто ретельно прибрати в домівці, не шкодуйте непотрібних речей - викиньте, або віддайте тим, кому вони можуть знадобитись. Існує цікава закономірність – чим більше ми віддаєм, тим більше потім отримуєм.
Біля входу в дім радимо поставити маленьку Мишку, наприклад, статуетку з металу, щоб вона не пускала людей з поганими думками на поріг.
photo_2020-01-15_19-03-31.jpg

Висновки

Не забудьте найголовніше:
Зупиніться на мить і задумайтесь, як багато всього ви маєте і яка ж ви все таки щаслива людина. Постарайтесь очистити свій мозок від негативу: пробачте всіх на кого ви ображені та вибачтесь перед тими, кого образили ви. Так ви непомітно для себе станете легшими, бо скинете важку ношу, яка не давала вам рухатись вперед.
Щасливого Нового року!
З любов’ю UMa & UMi ♥