Про нас

Одного разу маленька дівчинка попросила свого Хрещеного зробити їй подарунок, який буде з нею завжди й скрізь, про який вона буде пам'ятати, де б вона не була... такий, як «Зірки на небі».

Для Хрещеного це було неабияким завданням.
«Який він, зірковий подарунок? Що може бути завжди поруч та приносити радість?
Лялька? Плаття?» — думав Хрещений. Але моя маленька дівчинка виросте…
«Так який він… подарунок для моєї крихти?
Ну звичайно! Дорогоцінний!» — радісно вигукнув Хрещений!
І незабаром став втілювати цю чудову ідею у реальність.

Так маленька дівчинка стала натхненником бренду дорогоцінних подарунків для дітей та батьків, творцем якого був її Хрещений.
Вона отримала свій заповітний подарунок. Він завжди поруч з нею, адже наповнений любов'ю дорогої для неї людини.

UMa & UMi — бренд, народжений під «Зоряним небом». Дорогоцінні подарунки до важливих подій в житті дітей і батьків, що завжди нагадуватимуть про дорогоцінні моменти радості та щастя

З любов'ю...
Тобі, моя «Зірочко».

Ідейними натхненниками бренду були й будуть діти. Команда провідних світових ювелірних дизайнерів та майстрів втілює у виробах фантазії, мрії і побажання дітей та батьків на різних відрізках життєвого шляху. Досвід європейської команди акумульований фахівцями на всіх етапах створення і виробництва колекцій UMa & UMi.

Художнім образом та емблемою бренду UMa & UMi стали Зоряні Ведмедики: мама UMa і її дитина — UMi (Ursa Major та Ursa Minor — міжнародна абревіатура сузір'їв Великої і Малої Ведмедиць). Як любляча мама завжди дбає про свою дитину, так і ми вважаємо своєю місією створення дорогоцінних подарунків для дітей та батьків, які будуть зберігати важливі моменти життя й оберігати сімейні цінності та традиції кожної родини.

UMa & UMi — втілення любові й ніжності, котрі ми несемо протягом життя, як найдорожчу цінність, отриману колись від батьків та близьких нам людей.